Ze zápasu s Kněždubem bere Jiskra pouze bod

V 13.kole přivítala Jiskra doma na umělce Kněždub. Bohužel vstup do zápasu se nepovedl a už v 7.minutě Jiskra po chybě v obraně prohrávala 0:1 a když Kněždub ve 26.minutě proměnil nařízenou penaltu šlo se po první půli do kabin za stavu 0:2 pro hosty. V druhé půlce Jiskra svého soupeře zatlačila, vytvořila si několik šancí, ale bohužel na víc než dva góly z kopačky Tomáše Lípy to nestačilo a zápas skončil dělbou bodů po remíze 2:2.

TJ Jiskra Strážnice – TJ Sokol Kněždub 2:2 (0:2), branky: Lípa Tomáš 2x

Sestava: Kubík Patrik, Čech Zdeněk, Lípa Tomáš, Gajda Jonáš, Soukup Miroslav, Vávra Zbyněk, Mička Lukáš, Paška Karel, Harašta Pavel, Andrýsek Roman, Chlud Patrik, Gerstberger Lukáš, Černoch Jakub, Hadač Štěpán, Běloch Pavel, Varsamis Jan, Vacenovský Ondřej, Kovalčík Michal