jiskra

Jiskra nestačila na lídra tabulky

V neděli Jiskra prohrála doma s lídrem tabulky z Valtic 0:1 TJ Jiskra Strážnice – FK Valtice 0:1 (0:1) Sestava: Kovalčík Michal, Lípa Tomáš, Můčka Jiří, Gajda Jonáš, Vávra Zbyněk, Soukup Miroslav, Paška Karel, Mrkva Jakub, Vojtíšek David, Rybár Tomáš, Chlud Patrik, Mašina Jiří, Prečan Tomáš, Bačík Michal, Vrhel Vojtěch,...
Read More

Přehled víkendových zápasů mládeže

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: FK Hovorany – Strážnice-Sudoměřice B 14:6 (6:3), branky: Pokorný Matěj 2x, Daněček Teodor, Chmelař Viktor, Kamenovský Mikuláš, Malovaný Šimon FK Hovorany – Strážnice-Sudoměřice B 5:5 (3:2), branky: Valachovič Marek 2x, Polák Tomáš 2x, Stanislav Patrik Okresní přebor ml. a st. přípravka: Hroznová Lhota –...
Read More

Remíza A-týmu ve Ždánicích

Z nedělního zápasu ve Ždánicích bere Jiskra bod i přesto, že po první půli vedla 3:1 TJ Kovo Ždánice – TJ Jiskra Strážnice 3:3 (1:3), branky: Paška Karel 2x, Harašta Pavel Sestava: Kovalčík Michal, Helísek Dušaqn, Raštica Daniel, Hadač Štěpán, Gajda Jonáš, Vávra Zbyněk, Soukup Miroslav, Paška Karel, Harašta Pavel,...
Read More

Přehled víkendových výsledků mládeže

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice B – SK Prušánky 7:16 (3:8), branky: Stehlík Tobiáš 5x, Pech Dominik, Pokorný Matěj Strážnice-Sudoměřice B – SK Prušánky 10:5 (5:2), branky: Motyčka Filip 4x, Kříž Matěj 3x, Valachovič Marek 2x, Šimkó Ondřej Okresní přebor ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice A – FK...
Read More

A-tým prohrál doma s Vacenovicema

V 8.kole I.B třídy Jiskra doma opět prohrála, tentokrát s Vacenovicema 0:1 TJ Jiskra Strážnice – SK Vacenovice 0:1 (0:0) Sestava: Kovalčík Michal, Helísek Dušan, Raštica Daniel, Můčka Jiří, Hadač Štěpán, Mrkva Jakub, Gajda Jonáš, Soukup Miroslav, Paška Karel, Chlud Patrik, Rybár Tomáš, Mašina Jiří, Harašta Pavel, Prečan Tomáš, Vojtíšek...
Read More

Přehled víkendových výsledků mládeže

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: SK Vacenovice – Strážnice-Sudoměřice B 14:6 (7:2), branky: Chmelař Viktor 4x, Stehlík Tobiáš, Košťál Martin SK Vacenovice – Strážnice-Sudoměřice B 6:5 (3:2), branky: Stanislav Jakub 2x, Mikéska Jakub, Fridrich Matyáš, Rozman Michal Okresní přebor ml. a st. přípravka: FC Kyjov B – Strážnice-Sudoměřice A...
Read More

Domácí prohra s Bílovicemi

V 7.kole I.B třídy nestačila Jiskra doma na Velké Bílovice a prohrála 0:3 TJ Jiskra Strážnice – TJ Velké Bílovice 0:3 (0:0) Sestava: Mašina Ondřej, Helísek Dušan, Lípa Tomáš, Vojtíšek David, Hadač Štěpán, Mrkva Jakub, Gajda Jonáš, Soukup Miroslav, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Mašina Jiří, Prečan Tomáš, Černoch...
Read More

Přehled víkendových výsledků mládežnických týmů

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice B – TJ Baník Lužice 2:21 (1:11), branky: Sedlák Vít, Pokorný Matěj Strážnice-Sudoměřice B – TJ Baník Lužice 2:17 (1:7), branky: Šimkó Ondřej, Stanislav Patrik Okresní přebor ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice A – FC Kyjov A 11:19 (5:9), branky: Fridrich Matyáš 6x,...
Read More

A-tým remizoval v Kozojídkách

Z nedělního zápasu v Kozojídkách bere Jiskra bod když o výhru přišla až v nastaveném čase v 94. minutě. SK Kozojídky – TJ Jiskra Strážnice 2:2 (0:1), branky: Lípa Tomáš 2x Sestava: Mašina Ondřej, Helísek Dušan, Lípa Tomáš, Zajíček Lukáš, Hadač Štěpán, Bačík Michal, Vávra Zbyněk, Soukup Miroslav, Paška Karel,...
Read More

Přehled víkendových výsledků mládežnických týmů

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: KOVO Ždánice – Strážnice-Sudoměřice B 26:6 (13:3), branky: Pech Dominik 3x, Stehlík Tobiáš, Ševeček Ondřej, Malovaný Šimon KOVO Ždánice – Strážnice-Sudoměřice B 25:5 (15:2), branky: Rozman Michal 2x, Motyčka Filip 2x, Valachovič Marek Okresní přebor ml. a st. přípravka: Bzenec-Vracov – Strážnice-Sudoměřice A 20:3...
Read More
1 2 3 11