A-tým remizoval s Bílovicema

TJ Jiskra Strážnice – TJ Velké Bílovice 1:1 (0:0), branky: Biskupič Marek

Sestava: Kubík, Sukup, Stanislav, Zajíček, Marčík, Rusňák, Otevřel, Biskupič, Lípa, Peška, Vávra… Rybár, Chlud, Kolštrom, Mašina

Chyběli: Petranský, Hadač, Harašta, Paška (trest)

V domácím zápase jsme přivítali druhé mužstvo tabulky a chtěli jsme odčinit nepovedený zápas v Ratíškovicích. Toto se klukům určitě povedlo, po celý zápas jsme byli lepší a nebezpečnější, soupeře jsme za celý zápas pustili jen do jedné gólové šance. Bohužel z našich asi 7. tutových jsme proměnili jen jednu (55. minuta Biskupič) a toto se ukázalo jako rozhodující faktor pro konec zápasu. V 93.minutě rozhodčí odpískal pokutový kop, který hosté proměnili a stanovili konečný stav zápasu 1:1.

Jednoznačně pro nás obrovská ztráta dvou bodů, proti silnému soupeři. Kluci odvedli výborný výkon, ale bohužel na 3 body nestačil. Většinou se k rozhodčím nevyjadřuju, ale ten PK v 93. minutě byl úplně nesmyslný nebo spíš vymyšlený. Tohle se může stát asi jenom nám, není to poprvé v sezoně, těžko se s to vstřebává.