Program

Program

sobota 7.3. od 12:00 – 14:00 a 14:00 – 16:00      neděle 8.3. od 12:00 – 14:00 a 16:00 – 18:00      neděle 15.3. od 12:00 – 14:00 a 16:00 – 18:00      sobota 21.3. od 10:00 -12:00, 12:00 – 14:00, 14:00 – 16:00, 16:00 – 18:00      neděle 22.3. od 10:00 – 12:00, 12:00 – 14:00, 14:00 – 16:00, 16:00 – 18:00

 
07-08-2021
15:00
TJ Sokol Velké Němčice
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
17:30
FC Kyjov 1919
TJ Baník Šardice
08-08-2021
10:00
SK Kozojídky
TJ KOVO Ždánice
17:00
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
TJ Jiskra Strážnice
17:00
TJ Přibice
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
17:30
SK Uhřice
TJ Sokol Tvrdonice
17:30
Agro Vnorovy
TJ Velké Bílovice
14-08-2021
17:30
TJ Baník Šardice
Agro Vnorovy
15-08-2021
17:00
TJ KOVO Ždánice
FC Kyjov 1919
17:30
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Přibice
17:30
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
SK Uhřice
17:30
TJ Velké Bílovice
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
17:30
TJ Jiskra Strážnice
TJ Sokol Velké Němčice
17:30
TJ Sokol Tvrdonice
SK Kozojídky
21-08-2021
17:00
FC Kyjov 1919
TJ Sokol Tvrdonice
22-08-2021
10:00
SK Kozojídky
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
16:30
TJ Přibice
SK Uhřice
16:30
TJ Sokol Velké Němčice
TJ Velké Bílovice
17:00
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
TJ Baník Šardice
17:00
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Jiskra Strážnice
17:00
Agro Vnorovy
TJ KOVO Ždánice
28-08-2021
17:00
TJ Baník Šardice
TJ Sokol Velké Němčice
29-08-2021
17:00
TJ Jiskra Strážnice
TJ Přibice
17:00
TJ KOVO Ždánice
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
17:00
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
FC Kyjov 1919
17:00
SK Uhřice
SK Kozojídky
17:00
TJ Sokol Tvrdonice
Agro Vnorovy
17:00
TJ Velké Bílovice
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
04-09-2021
16:30
FC Kyjov 1919
SK Uhřice
05-09-2021
10:00
TJ Přibice
SK Kozojídky
16:30
TJ Sokol Velké Němčice
TJ KOVO Ždánice
16:30
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
TJ Sokol Tvrdonice
16:30
Agro Vnorovy
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
16:30
TJ Jiskra Strážnice
TJ Velké Bílovice
11-09-2021
16:30
TJ Baník Šardice
TJ Jiskra Strážnice
12-09-2021
10:00
SK Kozojídky
FC Kyjov 1919
10:15
TJ Velké Bílovice
TJ Přibice
16:30
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Sokol Velké Němčice
16:30
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
16:30
SK Uhřice
Agro Vnorovy
16:30
TJ KOVO Ždánice
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
18-09-2021
16:00
Agro Vnorovy
SK Kozojídky
16:00
TJ Velké Bílovice
TJ Baník Šardice
16:00
TJ Přibice
FC Kyjov 1919
19-09-2021
16:00
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Sokol Tvrdonice
16:00
TJ Sokol Velké Němčice
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
16:00
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
SK Uhřice
16:00
TJ Jiskra Strážnice
TJ KOVO Ždánice
26-09-2021
10:00
SK Kozojídky
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
16:00
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
16:00
SK Uhřice
TJ Sokol Velké Němčice
16:00
TJ KOVO Ždánice
TJ Velké Bílovice
16:00
FC Kyjov 1919
Agro Vnorovy
16:00
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Jiskra Strážnice
16:00
TJ Baník Šardice
TJ Přibice
28-09-2021
16:30
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Baník Šardice
02-10-2021
15:30
TJ Baník Šardice
TJ KOVO Ždánice
15:30
TJ Velké Bílovice
TJ Sokol Tvrdonice
15:30
TJ Přibice
Agro Vnorovy
03-10-2021
10:30
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
SK Uhřice
15:30
TJ Sokol Velké Němčice
SK Kozojídky
15:30
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
FC Kyjov 1919
15:30
TJ Jiskra Strážnice
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
09-10-2021
15:30
FC Kyjov 1919
TJ Sokol Velké Němčice
10-10-2021
10:00
SK Kozojídky
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
15:30
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
TJ Velké Bílovice
15:30
TJ KOVO Ždánice
TJ Přibice
15:30
SK Uhřice
TJ Jiskra Strážnice
15:30
Agro Vnorovy
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
15:30
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Baník Šardice
16-10-2021
15:00
TJ Velké Bílovice
SK Uhřice
15:00
TJ Přibice
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
15:00
TJ Baník Šardice
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
17-10-2021
15:00
TJ Jiskra Strážnice
SK Kozojídky
15:00
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
FC Kyjov 1919
15:00
TJ Sokol Velké Němčice
Agro Vnorovy
15:00
TJ KOVO Ždánice
TJ Sokol Tvrdonice
23-10-2021
15:00
Agro Vnorovy
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
24-10-2021
10:00
SK Kozojídky
TJ Velké Bílovice
15:00
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
TJ KOVO Ždánice
15:00
SK Uhřice
TJ Baník Šardice
15:00
FC Kyjov 1919
TJ Jiskra Strážnice
15:00
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
TJ Sokol Velké Němčice
15:00
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Přibice
30-10-2021
14:00
TJ Sokol Velké Němčice
TJ Přibice
14:00
TJ Velké Bílovice
FC Kyjov 1919
14:00
TJ KOVO Ždánice
SK Uhřice
14:00
TJ Sokol Tvrdonice
SK Spartak Svatobořice – Mistřín
14:00
TJ Baník Šardice
SK Kozojídky
31-10-2021
14:00
TJ Jiskra Strážnice
Agro Vnorovy
14:00
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem