Příští zápas A-týmu
TJ Baník ŠardiceVSTJ Jiskra Strážnice
31 Říj 2020 - 14:00Šardice 828

Novinky

A-tým prohrál doma s Vacenovicema

V 8.kole I.B třídy Jiskra doma opět prohrála, tentokrát s Vacenovicema 0:1 TJ Jiskra Strážnice – SK Vacenovice 0:1 (0:0) Sestava: Kovalčík Michal, Helísek Dušan, Raštica Daniel, Můčka Jiří, Hadač Štěpán, Mrkva Jakub, Gajda Jonáš, Soukup Miroslav, Paška Karel, Chlud Patrik, Rybár Tomáš, Mašina Jiří, Harašta Pavel, Prečan Tomáš, Vojtíšek...
Read More

Přehled víkendových výsledků mládeže

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: SK Vacenovice – Strážnice-Sudoměřice B 14:6 (7:2), branky: Chmelař Viktor 4x, Stehlík Tobiáš, Košťál Martin SK Vacenovice – Strážnice-Sudoměřice B 6:5 (3:2), branky: Stanislav Jakub 2x, Mikéska Jakub, Fridrich Matyáš, Rozman Michal Okresní přebor ml. a st. přípravka: FC Kyjov B – Strážnice-Sudoměřice A...
Read More

Domácí prohra s Bílovicemi

V 7.kole I.B třídy nestačila Jiskra doma na Velké Bílovice a prohrála 0:3 TJ Jiskra Strážnice – TJ Velké Bílovice 0:3 (0:0) Sestava: Mašina Ondřej, Helísek Dušan, Lípa Tomáš, Vojtíšek David, Hadač Štěpán, Mrkva Jakub, Gajda Jonáš, Soukup Miroslav, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Mašina Jiří, Prečan Tomáš, Černoch...
Read More

Přehled víkendových výsledků mládežnických týmů

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice B – TJ Baník Lužice 2:21 (1:11), branky: Sedlák Vít, Pokorný Matěj Strážnice-Sudoměřice B – TJ Baník Lužice 2:17 (1:7), branky: Šimkó Ondřej, Stanislav Patrik Okresní přebor ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice A – FC Kyjov A 11:19 (5:9), branky: Fridrich Matyáš 6x,...
Read More

Ligová tabulka

Team WD LPTS
1 FK Valtice 9 0 1 27
2 SK Vacenovice 7 0 3 21
3 FC Kyjov 1919 6 2 2 20
4 SK Kozojídky 5 2 3 17
5 TJ Baník Šardice 5 2 2 17
6 TJ Přibice 5 1 3 16
7 TJ Velké Bílovice 4 3 3 15
8 Charvátská N. Ves 4 1 5 13
11 Jiskra Strážnice 1 4 5 7
Celková tabulka

ANKETA:

Jak se umístí Jiskra v sezóně 2020/21

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Rozlosování & Výsledky

TJ Baník ŠardiceVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 1 VS 2 Charvátská N. Ves
TJ Sokol Tvrdonice 1 VS 1 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 1 VS 1 SK Uhřice
TJ Přibice 3 VS 0 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 6 VS 3 FC Kyjov 1919
SK Kozojídky 2 VS 2 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 0 VS 3 TJ Velké Bílovice
TJ Jiskra Strážnice 0 VS 1 SK Vacenovice
TJ Kovo Ždánice 3 VS 3 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 0 VS 1 FK Valtice
Celé rozlosování

Doporučené video

Memoriál F. Tománka 2019 (TVS Strážnice)

Děkujeme sponzorům: