Příští zápas A-týmu
TJ Baník ŠardiceVSTJ Jiskra Strážnice
31 Říj 2020 - 14:00Šardice 828

Novinky

Jiskra nestačila na lídra tabulky

V neděli Jiskra prohrála doma s lídrem tabulky z Valtic 0:1 TJ Jiskra Strážnice – FK Valtice 0:1 (0:1) Sestava: Kovalčík Michal, Lípa Tomáš, Můčka Jiří, Gajda Jonáš, Vávra Zbyněk, Soukup Miroslav, Paška Karel, Mrkva Jakub, Vojtíšek David, Rybár Tomáš, Chlud Patrik, Mašina Jiří, Prečan Tomáš, Bačík Michal, Vrhel Vojtěch,...
Read More

Přehled víkendových zápasů mládeže

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: FK Hovorany – Strážnice-Sudoměřice B 14:6 (6:3), branky: Pokorný Matěj 2x, Daněček Teodor, Chmelař Viktor, Kamenovský Mikuláš, Malovaný Šimon FK Hovorany – Strážnice-Sudoměřice B 5:5 (3:2), branky: Valachovič Marek 2x, Polák Tomáš 2x, Stanislav Patrik Okresní přebor ml. a st. přípravka: Hroznová Lhota –...
Read More

Remíza A-týmu ve Ždánicích

Z nedělního zápasu ve Ždánicích bere Jiskra bod i přesto, že po první půli vedla 3:1 TJ Kovo Ždánice – TJ Jiskra Strážnice 3:3 (1:3), branky: Paška Karel 2x, Harašta Pavel Sestava: Kovalčík Michal, Helísek Dušaqn, Raštica Daniel, Hadač Štěpán, Gajda Jonáš, Vávra Zbyněk, Soukup Miroslav, Paška Karel, Harašta Pavel,...
Read More

Přehled víkendových výsledků mládeže

Okresní soutěž ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice B – SK Prušánky 7:16 (3:8), branky: Stehlík Tobiáš 5x, Pech Dominik, Pokorný Matěj Strážnice-Sudoměřice B – SK Prušánky 10:5 (5:2), branky: Motyčka Filip 4x, Kříž Matěj 3x, Valachovič Marek 2x, Šimkó Ondřej Okresní přebor ml. a st. přípravka: Strážnice-Sudoměřice A – FK...
Read More
1 2 3 23

Ligová tabulka

Team WD LPTS
1 FK Valtice 9 0 1 27
2 SK Vacenovice 7 0 3 21
3 FC Kyjov 1919 6 2 2 20
4 SK Kozojídky 5 2 3 17
5 TJ Baník Šardice 5 2 2 17
6 TJ Přibice 5 1 3 16
7 TJ Velké Bílovice 4 3 3 15
8 Charvátská N. Ves 4 1 5 13
11 Jiskra Strážnice 1 4 5 7
Celková tabulka

ANKETA:

Jak se umístí Jiskra v sezóně 2020/21

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Rozlosování & Výsledky

TJ Baník ŠardiceVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 1 VS 2 Charvátská N. Ves
TJ Sokol Tvrdonice 1 VS 1 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 1 VS 1 SK Uhřice
TJ Přibice 3 VS 0 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 6 VS 3 FC Kyjov 1919
SK Kozojídky 2 VS 2 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 0 VS 3 TJ Velké Bílovice
TJ Jiskra Strážnice 0 VS 1 SK Vacenovice
TJ Kovo Ždánice 3 VS 3 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 0 VS 1 FK Valtice
Celé rozlosování

Doporučené video

Memoriál F. Tománka 2019 (TVS Strážnice)

Děkujeme sponzorům: