Krajský přebor dorostu - mladší 2020/21

Krajský přebor dorostu - mladší 2020/21

Krajský přebor dorost ML - 2020/21
03-10-2020 15:00
FC Slovan Rosice
FC Slovan Rosice
Kunštát/Žijeme hrou
Kunštát/Žijeme hrou
03-10-2020 15:00
Vyškov/Dědice
Vyškov/Dědice
TJ Sokol Novosedly
TJ Sokol Novosedly
03-10-2020 15:00
FC Kyjov 1919
FC Kyjov 1919
FC Boskovice
FC Boskovice
03-10-2020 15:00
Dubňany/Mutěnice
Dubňany/Mutěnice
FC Kuřim
FC Kuřim
03-10-2020 15:00
Slatina/Slovan
Slatina/Slovan
FC Medlánky
FC Medlánky
10-10-2020 15:00
TJ Sokol Novosedly
TJ Sokol Novosedly
FC Ivančice
FC Ivančice
10-10-2020 15:00
FC Boskovice
FC Boskovice
AFK Tišnov
AFK Tišnov
10-10-2020 15:00
FC Soběšice
FC Soběšice
FC Kuřim
FC Kuřim
10-10-2020 15:00
Kunštát/Žijeme hrou
Kunštát/Žijeme hrou
Slatina/Slovan
Slatina/Slovan
10-10-2020 15:00
FC Medlánky
FC Medlánky
Vyškov/Dědice
Vyškov/Dědice
10-10-2020 15:00
Starý Lískovec/Bohunice
Starý Lískovec/Bohunice
FC Kyjov 1919
FC Kyjov 1919
10-10-2020 15:00
SK Vojkovice
SK Vojkovice
FC Slovan Rosice
FC Slovan Rosice
11-10-2020 15:00
Veselí/Strážnice
Veselí/Strážnice
Dubňany/Mutěnice
Dubňany/Mutěnice
17-10-2020 14:30
AFK Tišnov
AFK Tišnov
Starý Lískovec/Bohunice
Starý Lískovec/Bohunice
17-10-2020 14:30
FC Ivančice
FC Ivančice
FC Medlánky
FC Medlánky
17-10-2020 14:30
Vyškov/Dědice
Vyškov/Dědice
Kunštát/Žijeme hrou
Kunštát/Žijeme hrou
17-10-2020 14:30
FC Slovan Rosice
FC Slovan Rosice
FC Soběšice
FC Soběšice
17-10-2020 14:30
FC Kyjov 1919
FC Kyjov 1919
TJ Sokol Novosedly
TJ Sokol Novosedly
17-10-2020 14:30
Dubňany/Mutěnice
Dubňany/Mutěnice
FC Boskovice
FC Boskovice
17-10-2020 14:30
Slatina/Slovan
Slatina/Slovan
SK Vojkovice
SK Vojkovice
18-10-2020 10:00
FC Kuřim
FC Kuřim
Veselí/Strážnice
Veselí/Strážnice
24-10-2020 14:30
TJ Sokol Novosedly
TJ Sokol Novosedly
AFK Tišnov
AFK Tišnov
24-10-2020 14:30
FC Soběšice
FC Soběšice
Veselí/Strážnice
Veselí/Strážnice
24-10-2020 14:30
FC Boskovice
FC Boskovice
FC Kuřim
FC Kuřim
24-10-2020 14:30
Kunštát/Žijeme hrou
Kunštát/Žijeme hrou
FC Ivančice
FC Ivančice