1.B třída skupina C 2020/21

1.B třída skupina C 2020/21

1.B třída sk. C – 2020/21
27-09-2020 15:30
SK Uhřice
SK Uhřice
TJ Sokol Kněždub
TJ Sokol Kněždub
27-09-2020 15:30
FC Kyjov 1919
FC Kyjov 1919
FK Valtice
FK Valtice
27-09-2020 15:30
TJ Velké Bílovice
TJ Velké Bílovice
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
27-09-2020 15:30
TJ Přibice
TJ Přibice
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
27-09-2020 15:30
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Baník Šardice
TJ Baník Šardice
27-09-2020 15:30
TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice
SK Vacenovice
SK Vacenovice
03-10-2020 15:00
TJ Baník Šardice
TJ Baník Šardice
SK Uhřice
SK Uhřice
04-10-2020 10:15
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Sokol Tvrdonice
04-10-2020 15:00
TJ KOVO Ždánice
TJ KOVO Ždánice
TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice
04-10-2020 15:00
SK Vacenovice
SK Vacenovice
TJ Velké Bílovice
TJ Velké Bílovice
04-10-2020 15:00
TJ Sokol Kněždub
TJ Sokol Kněždub
TJ Přibice
TJ Přibice
04-10-2020 15:00
FK Valtice
FK Valtice
SK Kozojídky
SK Kozojídky
04-10-2020 15:00
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
FC Kyjov 1919
FC Kyjov 1919
11-10-2020 10:00
SK Kozojídky
SK Kozojídky
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
11-10-2020 15:00
SK Uhřice
SK Uhřice
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
TJ Sokol Charvátská Nová Ves
11-10-2020 15:00
TJ Přibice
TJ Přibice
TJ Baník Šardice
TJ Baník Šardice
11-10-2020 15:00
FC Kyjov 1919
FC Kyjov 1919
TJ Sokol Kněždub
TJ Sokol Kněždub
11-10-2020 15:00
TJ Velké Bílovice
TJ Velké Bílovice
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Sokol Tvrdonice
11-10-2020 15:00
SK Vacenovice
SK Vacenovice
TJ KOVO Ždánice
TJ KOVO Ždánice
11-10-2020 15:00
TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice
FK Valtice
FK Valtice
17-10-2020 14:30
TJ Baník Šardice
TJ Baník Šardice
FC Kyjov 1919
FC Kyjov 1919
18-10-2020 14:30
TJ Sokol Kněždub
TJ Sokol Kněždub
SK Kozojídky
SK Kozojídky
18-10-2020 14:30
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem
TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice
18-10-2020 14:30
TJ Sokol Tvrdonice
TJ Sokol Tvrdonice
SK Uhřice
SK Uhřice
18-10-2020 14:30
FK Valtice
FK Valtice
SK Vacenovice
SK Vacenovice