Příští zápas A-týmu
TJ Jiskra StrážniceVSSK Uhřice
22 Zář 2019 - 15:30Zelničky, Hroznová Lhota

Novinky

Starší žáci v prvním zápase Okresního přeboru nestačili na Rohatec, mladší si poradili s Vnorovy

Starší žáci začali v sobotu Okresní přebor zápasem v Rohatci kde nestačili na domácí tým a prohráli 3:0. Mladší žáci ve třetím kole Okresního přeboru přehráli SK Vnorovy a zvítězili 8:3. Veselí/Strážnice – SK Vnorovy 8:3 (1:2), branky: Možnar Martin 3x, Horňáček Šimon 2x, Stránský Martin 2x, Zemánek Tomáš Sestava:...
Přečíst celý článek

Dorost nestačil na Židenice

V pátem kole dorost zajížděl k zápasům do Židenic. Bohužel ani starší ani mladší na svého soupeře nestačili a prohráli 2:8 a 1:3. ČAFC Židenice 2011 – Veselí/Strážnice 3:1 (1:0), branky: Nekarda Erik Sestava: Dančík Ivo, Soviš David, Šebesta Tomáš, Můčka Martin, Kosíř Jakub, Janík Lukáš, Nekarda Erik, Stanislav Jakub,...
Přečíst celý článek

V předehrávce 10.kola Okresního přeboru zajížděli mladší žáci do Dambořic

Ve čtvrtek zajížděli v rámci Okresního přeboru mladší žáci do Dambořic k utkání s místním týmem. Na soupeře nestačili a prohráli celkem jednoznačně 1:4 když jedinou branku dal Janošek Štěpán Dambořice – Veselí/Strážnice 4:1 (1:1), branky: Janoška Štěpán Sestava: Trýska Šimon, Hálka Tomáš, Hálka Mikuláš, Dvořan Daniel, Mikéska Samuel, Kostelanský...
Přečíst celý článek

Ligová tabulka

Team WD LPTS
1 SK Kozojídky 5 1 0 16
2 Jiskra Strážnice 5 0 1 15
3 FK Valtice 4 1 1 13
4 SK Újezd u Brna 4 1 1 13
5 TJ Baník Šardice 4 0 2 12
6 TJ Velké Bílovice 3 1 2 10
7 Sokol Tvrdonice 2 3 1 9
8 SK Vacenovice 2 2 2 8
Celková tabulka

ANKETA:

Jak se umístí Jiskra v sezóně 2019/20

  • Skončí na 2.-6. místě (58%, 7 Hlasy)
  • Bude bojovat o 7.-11. místo (17%, 2 Hlasy)
  • Vyhraje (8%, 1 Hlasy)
  • Těsně se zachrání (8%, 1 Hlasy)
  • Sestoupí (8%, 1 Hlasy)

Počet hlasujících: 12

Nahrávání ... Nahrávání ...

Rozlosování & Výsledky

TJ Sokol TvrdoniceVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra StrážniceVSTJ Sokol Kněždub
TJ Velké BíloviceVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra StrážniceVSSK Vacenovice
SK Újezd u BrnaVSTJ Jiskra Strážnice
SK KozojídkyVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra StrážniceVSSK Uhřice
FK Blatnice 1 VS 2 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 4 VS 2 TJ Baník Šardice
FC Kyjov 1919 3 VS 4 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 4 VS 1 TJ Kovo Ždánice
FK Valtice 1 VS 0 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 3 VS 1 Charvátská N. Ves
Celé rozlosování

Doporučené video

Memoriál F. Tománka 2019 (TVS Strážnice)

Děkujeme sponzorům: