^Nahoru

 

Mladší a starší žáci: Sobota 8.6.2019 mistrovský zápas doma proti Slavoj Rohatec

Výsledky: starší žáci prohra 2:3, mladší žáci remíza 1:1

Přijel k nám výborný soupeř z Rohatce, který má zejména ve starší kategorii na jaro dobré výsledky, hrály se hodně vyrovnané zápasy, kdy u starších žáků měl soupeř víc brankových šancí a zaslouženě vyhrál 2:3, mladší žáci hráli s minimem šancí a byla z toho zasloužená remíza 1:1...musím podotknout, že naši žáci, působili takovým ospalým až unaveným dojmem, je vidět že je konec sezony a všichni se těší na ukončenou a zasloužený odpočinek.

Trenéři: Hajduch Slavomír, Mašina Jiří

 Dorost: volný los

„A“ Mužstvo: Sobota 8.6.2019 mistrovský zápas na pudě TJ Nikolčice výsledek 3:3

Sestava: Píža Martin, Lípa Tomáš, Čech Zdeněk, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Vávra Zbyněk, Varsamis Jan, Můčka Jiří, Soukup Miroslav, Rybár Tomáš, Bartoš Walter, Běloch Pavel, Marek Michal

Chyběli: Zajíček Lukáš, Kubík Patrik, Nesval Jiří, Žák Adam, Gajda Jonáš, Hadač Štěpán, Polách Petr, Mašina Jiří, Černoch Jakub

Hodnocení:
zápas proti lídrovy soutěže, byl na jeho žádost přeložen na sobotu (z důvodu jejich oslav postupu a ukončení sezony), bohužel spousta našich kluků se musela omluvit z tohoto zápasu. Ti co k zápasu jeli, odehráli výborné utkání, kdy byli domácím rovnocenným soupeřem a zaslouženě si z Nikolčic odvezli cenný bod, i když ještě 15 minut před koncem utkání vedli. Domácím bod stačil k definitivě postupu a my jsme s ním taky spokojení.

všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, škoda že takových zápasů v jarní části sezony, bylo v našem podání „minimum“. Soupeři gratulujeme k postupu do I. A třídy, a my máme jistotu účasti v I. B třídě i pro příští rok.

Trenéři: Pavel Daněk, Petr Orel

 

 

 

 

NÁVŠTĚVNOST

SPONZOŘI

Okna

prefa brno

Koberce