^Nahoru

Mladší přípravka: Neděle 2.6.2019  mistrovský zápas venku proti FKM Morava

FKM Morava - TJ Jiskra Strážnice, výsledek 7:29, branky: Daněk Michael 6x, Karas Jiří 6x, Janík Erik 5x, Kříž Matěj 4x, Gajda Lukáš 4x, Jamný David 3x, Kadubec Jonáš

Sestava: Gajda Lukáš, Rozman Michal, Šimkó Ondřej, Karas Jiří, Kadubec Jonáš, Jamný David, Janík Erik, Valachovič Marek, Kříž Matěj, Daněk Michael

Hodnocení:
...V neděli jsme zajeli k dalšímu zápasu do Vracova, kde jsme se utkali s místním týmem FKM Morava. Zápas se pro nás od začátku vyvíjel dobře a po pevní půli jsme upravili rozestavení na 3+1. Ani to však kluky nezastavilo a skóre se po vlažném výkonu zastavilo na čísle 29:7 pro naše borce. snad nás střelecká forma neopustí ani do dalších zápasů...

Trenéři: Jurnikl Marek, Kadubec Marek

Mladší a starší žáci: Neděle 2.6.2019 mistrovský zápas na půdě Žeravice/ Ježov

Zajeli jsme na MÚ na půdu posledního celku tabulky jak ml. tak st. žáků, tomu odpovídal i výsledek obou zápasů. Starší žáci vyhráli 9:0, mladší 13:1. Ve velkém horku si kluci s chutí zastříleli, předváděli i pěkné kombinace, ale soupeř nás nijak neprověřil.

Mladší a starší žáci: Úterý 28.5.2019, dohrávka mistrovského zápasu doma proti SK Žarošice

Dojel k nám soupeř, který je těsně za námi v tabulce jak starších žáku tak mladších. Hrálo se na ÚT, starší žáci, předvedli nejlepší výkon jara a soupeře jasně přehráli poměrem 5:2. Mladší žáci sehráli hodně vyrovnané a bojovné utkání, kdy do posledních sekund nebylo zřejmé, kdo vyhraje, ale „štěstíčko“ se přiklonilo na naši stranu, kdy v poslední minutě kluci po protiútoku dávají na konečných 2:1 pro nás.za tuto dohrávku zaslouží všichni velkou pochvalu jak naši hráči tak soupeř.

Trenéři: Hajduch Slavomír, Mašina Jiří

Dorost: Neděle 2.6.2019 mistrovský zápas doma proti St. Poddvorov, výsledek 0:8K

Sestava: Tokoš Zdeněk, Vojtíšek David, Marek Bronislav, Mrkva Jakub, Stanislav Jakub, Hudeček Štěpán, Zelinka Martin, Janeček Josef

Hodnocení:
…. Kluci se bohužel na zápas nesešli, vinou omluvenek jich bylo jen 8, přesto se do utkání pustili, ale po zranění a odstoupení Davida Vojtíška, se utkání z důvodu malého počtu hráčů nedohrálo. Teď už jen vydržet poslední zápas a odpočinout si fotbalu a v létě nastup do SKM Veselí/ Strážnice.

Trenéři: Zeman Robert, Urbančík Václav

A“ Mužstvo: Neděle 2.6.2019 mistrovský zápas doma proti SK Uhřice výsledek 1:1

Sestava: Žák Adam, Gajda Jonáš, Lípa Tomáš, Čech Zdeněk, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Vávra Zbyněk, Hadač Štěpán, Polách Petr, Varsamis Jan, Můčka Jiří, Mašina Jiří, Soukup Miroslav, Černoch Jakub, Rybár Tomáš

Chyběli: Zajíček Lukáš, Kubík Patrik, Nesval Jiří, Běloch Pavel, Píža Martin,

Hodnocení:
v domácím zápase jsme nutně potřebovali naplno bodovat, pro jistotu setrvání v I.B třídě v příští sezoně. Bohužel se nám to nepovedlo, i přes poměrně dobrý první poločas, kdy jsme si vypracovali minimálně pět brankových šancí, které neproměníme, je stav utkání jen 1:0, brankou z PK. Ve druhé pulce, jsme chtěli pokračovat v aktivní hře, toto se nám postupem času přestalo dařit. Vlivem důležitosti utkání, jsme začali být nervózní a nechali se soupeře pomocí standardních situací dostat zpět do zápasu. Ten toho dokázal i v oslabení využít, kdy v 87.minutě po dlouhém autu a prodloužení míče před naši branku, jsme neuhlídali útočníka hostí a ten stanovil konečný výsledek na 1:1.

co na to říct, znovu zbytečně ztracené body, kdy soupeř měl za celý zápas jen jednu brankovou šanci a tu využil.

Trenéři: Pavel Daněk, Petr Orel