^Nahoru

Mladší a starší přípravka: Neděle 26.5.2019  mistrovský zápas doma proti FK Baník Dubňany

Mladší přípravka:

TJ Jiskra Strážnice - FK Baník Dubňany, výsledek 11:8, branky: Kadubec Jonáš 5x, Jamný David 3x, Dvořák Richard 2x, Gajda Lukáš

Sestava: Gajda Lukáš, Šimkó Ondřej, Kadubec Jonáš, Jamný David, Janík Erik, Motyčka Filip, Valachovič Marek, Kříž Matěj, Dvořák Richard

Hodnocení:
...V neděli jsme přivítali soupeře z Dubňan. V trochu pozměněné sestavě jsme se soupeřem hráli kvalitní zápas. Od začátku jsme dobře bránili a útočníci plnili svoje úkoly a postupně navyšovali skóre. Doufejme, že jsme se do posledních zápasů kvalitně připravili a naladili a budeme svoje fanoušky těšit naší hrou a hlavně výhrou...

Trenéři: Jurnikl Marek, Kadubec Marek

Starší přípravka:

TJ Jiskra Strážnice - FK Baník Dubňany, výsledek 8:7, branky:Možnar Martin 5x, Valachovič Matěj, Sadílek Jindřich, Malata Michael

Sestava: Okénka Dalibor, Nedorostek David, Možnar Martin, Tabery Samuel, Valachovič Matěj, Stanislav Martin, Sedlák Jakub, Sadílek Jindřich, Malata Michael

Hodnocení:
...Myslíme, že to byl hezký vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro nás a tak se kluci při vstřelení rozhodujícího gólu, který dal po krásné akci Míša Malata mohli pořádně zaradovat. V zápase jsme byly lepším týmem a neustále jsme udržovali vedení o dva góly, největším problémem bylo proměňování šancí, kterých jsme měli nepočítaně. Kluci bojovali a snažili se hrát fotbalově, několik akcí bylo krásně vykombinovaných a udělali nám trenérům velkou radost. Výsledek se zkomplikoval po zákroku hráče Dubňan loktem do obličeje Martina Možnara a místo aby soupeř hru přerušil a míč zakopl, vstřelil gól který nás na pár minut úplně odrovnal a proto po nepovedené rozehrávce došlo k vyrovnání na 7:7. Naštěstí byl tentokrát fotbalový pánbůh spravedlivý a utkání se nám podařilo strhnout na naši stranu a vyhráli jsme 8:7. Pěkný zápas s vyrovnaným soupeřem se šťastným koncem nás povzbudil do posledních tří utkání.

Trenéři: Nádeníček Roman, Sedlák Radim

Mladší a starší žáci: Sobota 25.5.2019 mistrovský zápas doma proti SK Žarošice

Zápas byl přeložen, z důvodu pořádání „ligy benjamínku“ na našem stadionu, na úterý 28.5.2019

Dorost: Neděle 26.5.2019 mistrovský zápas na půdě Kostelec/Kyjov, výsledek 0:4

Sestava: Tokoš Zdeněk, Rybar Milan, Vojtíšek David, Marek Bronislav, Můčka Martin, Mrkva Jakub, Stanislav Jakub, Teraz Milan, Hudeček Štěpán, Knirsch Vojtěch, Zelinka Martin

Hodnocení:
…. Kluci konečně hráli v 11. lidech, přesto že prohráli, podali dobrý výkon, ale už se blíží konec soutěže, vydržet a od příští sezony, budou kluci určitě v lepším rozpoložení... Všechny kluky musíme pochválit.

Trenéři: Zeman Robert, Urbančík Václav

A“ Mužstvo: Neděle 26.5.2019 mistrovský zápas na půdě FK Valtice, výsledek 4:5

Sestava: Žák Adam, Gajda Jonáš, Lípa Tomáš, Čech Zdeněk, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Vávra Zbyněk, Hadač Štěpán, Polách Petr, Varsamis Jan, Můčka Jiří, Píža Martin, Mašina Jiří, Soukup Miroslav

Chyběli: Zajíček Lukáš, Kubík Patrik, Nesval Jiří, Běloch Pavel, Černoch Jakub, Rybár Tomáš

Hodnocení:
… bláznivý zápas… jak jinak to nazvat, nutně potřebujeme body, chtěli jsme je získat se soupeřem, na kterého se nám daří. Začátek zápasu nám vyšel na výbornou, v 11 minutě dává Tomáš Lípa na 1:0, dvě minuty na to jde opět Lípa sám na brankáře, tento ho fauluje, ale penalta se nepíská (toto byla za mě jediná chyba, které se mladá rozhodčí dopustila), takže místo toho abychom vedli 2:0, domácí po pěkných a rychlých kombinacích otáčí stav zápasu na 1:2, nám se ještě v poslední minutě první půle podaří srovnat stav na 2:2, druhý poločas pokračuje ve stejném stylu jak první, oboustranně ofenzivní pojetí, kdy domácí jdou v 54. minutě do vedení 2:3, v 65. minutě opět srovnáno na 3:3, v 67. minutě opět udeří domácí 3:4, v 82. minutě srovnáváme krok na 4:4, ale poslední slovo si nechali domácí, kdy v 87. minutě dávají na konečných 4:5.… pro diváka to musela být parádní podívaná, zápas klidně mohl skončit 8:8… no bohužel smutní jsme my!

Trenéři: Pavel Daněk, Petr Orel