^Nahoru

Mladší a starší přípravka: Neděle 21.4.2019  mistrovský zápas doma proti FC Veselí a SK Svatobořice

Mladší přípravka:

TJ Jiskra Strážnice - FC Veselí n. M., výsledek 12:7, branky: Jamný David 5x, Kadubec Jonáš 3x, Motyčka Filip 2x, Stanislav Patrik 2x

Sestava: Gajda Lukáš, Šimkó Ondřej, Macháň Jakub, Kadubec Jonáš, Jamný David, Motyčka Filip, Kříž Matěj, Stanislav Patrik

Hodnocení:
… V neděli se naši svěřenci utkali s týmem z Veselí nad Moravou. V trochu jiné sestavě než obvykle se kluci do soupeře od začátku zakousli a navyšovali skóre. V půli zápasu z obavy o zdraví trénera hostujícího týmu, který výkon svých svěřenců prožíval emotivně, jsme stáhli hru na 3+1, ale ani to nic nezměnilo na tom, že to kluci zvládli a v klidu vyhráli...

Trenéři: Jurnikl Marek, Kadubec Marek

Starší přípravka:

TJ Jiskra Strážnice - SK Svatobořice, výsledek 5:18, branky: Mlýnek Alexandr 2x, Nádeníček Ondřej, Sedlák Jakub, Valachovič Matěj

Sestava: Malata Michael, Nedorostek David, Mlýnek Alexandr, Tabery Samuel, Valachovič Matěj, Karas Jiří, Svoboda Richard, Sedlák Jakub, Sadílek Jindřich, Helísek Adam, Nádeníček Ondřej

Hodnocení:
Nedělní zápas byl pro nás velký návrat na zem po podařeném turnaji. První čtvrtina a naprostá katastrofa a výsledek 1:7. Bohužel i když si myslíme, že máme rozcvičku dost dlouhou na to aby se kluci na zápas připravili často se nám to nedaří. Přisuzujeme to i tomu, že pokud postavíme 11 hráčů máme vždy minimálně 3 kluky co vlastně zápas hrát nechtějí a absolutně nebojují....Po pohovoru dobrá druhá čtvrtina, kluci začali hrát na plno a podařilo se snížit na 4:7, měli jsme i další šance ale po našich chybách soupeř odskočil na 4:9...Třetí čtvrtinu už byl soupeř lepší a díky nejlepšímu hráči na hřišti s číslem 4 navyšoval náskok i přesto,že se kluci snažili.Poslední čtvrtina již byla naprosto v moci soupeře, předčil nás silově i fotbalově, dá se i říct, že na co šáhl to se mu podařilo...
...
V žádném případě nechceme klukům dělat ze zápasů stres, ale na každý zápas budeme brát jen ty co budou každý zápas chtít hrát a bude na ně v tomto spolehnutí. Ostatní se prostřídají a pokud i během zápasu nebudou jevit o hru zájem budou ze hry staženi. V 10ti letech nejsou malí a musí pochopit, že v kolektivním sportu není možné díky špatnému přístupu jednotlivce ovlivňovat výsledky ostatních kteří se snaží. U některých kluků máme někdy pocit, že zápas pro ně není za odměnu ale za trest. Z našeho pohledu je hlavně důležité aby všichni kluci chodili na treninky a ty je bavili. Do zápasů je v žádném případě nechceme nutit.

Hodnocení není tentokrát pozitivní, ale určitě je důležité zmínit se i o problémech pokud jsou a tento zápas takový byl.

Trenéři: Nádeníček Roman, Sedlák Radim

Mladší a starší žáci: Neděle 12.5.2019 mistrovský zápas na půdě TJ Velká nad Veličkou

Starší žáci

TJ Jiskra Strážnice – TJ Velká nad Veličkou výsledek 2:6, branky: Teraz Milan 1x, Hudeček Štěpán 1x

Sestava: Ngo Xuan Tuan Anm, Hlaváček Filip, Dubec Vojtěch, Komoň Adam, Kočvara František, Teraz Milan, Belšík Štěpán, Čajka Josef, Hudeček Štěpán, Pavka Lukáš

Hodnoceni:
Hrálo se po deštích na podmáčeném hřišti, kdy snad 1/3 hřiště byla jedna velká louže!Samotný zápas rozdělím na dvě části, v první zaslouženě prohráváme, nejsme nebezpeční, je to neslané a nemastné. Druhá část je o něčem jiném, kluci srovnávají krok se soupeřem a přidávají i branky. Utkání se lámalo za stavu 2:3 pro soupeře, kdy v 51 minutě máme možnost srovnat na 3:3, místo toho trefujeme tyčku a z protiútoku je rozhodnuto, potom soupeř ještě přidává další dvě branky na konečných 2:6. Přesto, že jsme dojeli v hodně „očesané“ sestavě, kluci zejména ve druhém poločase předvedli dobrý fotbal.

Mladší žáci:

TJ Jiskra Strážnice – TJ Velká nad Veličkou výsledek 2:4, - branky: Jurnikl Zdeněk 1x, Hajduch Daniel 1x

Sestava: Falešník Pavel, Doležal David, Kočvara František, Mikeska Samuel, Možnar Martin, Nedorostek David, Pavka Lukáš, Čajka Josef, Jurnikl Zdeněk, Hajduch Daniel

Hodnocení:
. Kluci předvedli znovu parádní fotbal, jen z hořkým koncem, byla radost se na ně dívat, spousta pěkných fotbalových akcí a taky spousta neproměněných šancí, které nás stály lepší výsledek… ale to nevadí, když takto budou hrávat tak se dostaví.. Všem velká pochvala

Trenéři: Mašina Jiří , Hajduch Slavomír

Dorost: Neděle 12.5.2019 mistrovský zápas doma proti Vnorovy/Ken , výsledek 1:4

Sestava: Tokoš Zdeněk, Rybar Milan, Vojtíšek David, Marek Bronislav, Můčka Martin, Mrkva Jakub, Stanislav Jakub, Zelinka Martin, Janeček Josef, Teraz Milan

Hodnocení:
…. Kluci byli nuceni odehrát další zápas jen s 10 hráči, přesto podali dobrý a fotbalový výkon, musí to vydržet, ale to všichni víme.. Všechny kluky musíme pochválit.

Trenéři: Zeman Robert, Urbančík Václav

A“ Mužstvo: Neděle 12.5.2019 mistrovský zápas na půdě TJ Sokol Charvátská Nová Ves, výsledek 1:2

Sestava: Píža, Žák Adam, Gajda Jonáš, Lípa Tomáš, Čech Zdeněk, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Vávra Zbyněk, Hadač Štěpán, Polách Petr, Varsamis Jan, Můčka Jiří, Rybár Tomáš

Chyběli: Zajíček Lukáš, Kubík Patrik, Nesval Jiří, Soukup Miroslav, Mašina Jiří, Běloch Pavel, Černoch Jakub

Hodnocení:… V zápase jsme odehráli, dobrý první poločas, kdy zaslouženě jdeme Karlem Paškou do vedení, které se nám bohužel nepodařilo pojistit druhou brankou a šance na to byly, tak přišel zákonitý trest, ve 44. minutě domácí proměnili správně nařízený PK a stanovili poločasový stav na 1:1. Ve druhém poločase se nám již tolik nevedlo, domácí šli za vítězstvím víc. V 65. minutě zahráváme špatně ofside systém a domácí pohodlně dávají na 1:2 a takto končí celý zápas... Musím říct, že velké problémy našim hráčům dělala místy až brutální hra soupeře, kdy dva domácí hráči si zasloužili ČK, ale rozhodčí je pán na hřišti a toto jim toleroval!

Trenéři: Pavel Daněk, Petr Orel