^Nahoru

Mladší a starší žáci: Úterý 14.5.2019 / původní termín 4.5.2019 mistrovský zápas na půdě TJ Slavoj Rohatec

Starší žáci

TJ Jiskra Strážnice – Slavoj Rohatec výsledek 2:5, branky: Teraz Milan 1x, Hlaváček Filip 1x

Sestava: Ngo Xuan Tuan Anm, Hlaváček Filip, Dubec Vojtěch, Komoň Adam, Kočvara František, Pukl Ondřej, Teraz Milan, Belšík Štěpán, Staša Tadeáš, Potrusil Lukáš, Janeček Radim, Helísek Lukáš, Čajka Josef, Hudeček Štěpán

Hodnoceni:
Klukům zápas vůbec nevyšel, od začátku jsme nehráli dobře, málo kombinace, minimální nabídka a chuť hrát fotbal! Přesto jsme si vypracovali hodně brankových příležitostí, ale i to zakončení odpovídalo celkovému rozpoložení kluků a silově disponovaný soupeř nás zaslouženě potrestal.

Mladší žáci:

TJ Jiskra Strážnice – Slavoj Rohatec výsledek 5:1, - branky: Čajka Josef 2x, Kočvara František 1x, Jamný David 1x, Pavka Lukáš 1x

Sestava: Falešník Pavel, Doležal David, Kočvara František, Mikeska Samuel, Možnar Martin, Nedorostek David, Pavka Lukáš, Čajka Josef, Jamný David, Jurnikl Zdeněk, Sadílek Jindřich

Hodnocení:
. Obrovský rozdíl proti starším žákům, kluci makali nadoraz, předváděli krásné fotbalové akce a ty jim přinesly i krásné branky a zaslouženě vyhráli 5:1.. Všem velká pochvala

Trenéři: Mašina Jiří , Hajduch Slavomír

Dorost: Neděle 5.5.2019 mistrovský zápas doma proti FC Lipov, výsledek 1:4

Sestava: Tokoš Zdeněk, Marek Michal, Rybar Milan, Vojtíšek David, Marek Bronislav, Můčka Martin, Mrkva Jakub, Stanislav Jakub, Zelinka Martin, Janeček Josef, Hudeček Štěpán, Potrusil Lukáš, Teraz Milan

Hodnocení:
…. Kluci odehráli proti vedoucímu mužstvu OP dobrý zápas, a i když prohráli 1:4, nemají se za co stydět. Působily jednoznačně fotbalověji než soupeř, akorát se nedokázali víckrát střelecky prosadit a šance na to byly.. Všechny kluky musíme pochválit.

Trenéři: Zeman Robert, Urbančík Václav

A“ Mužstvo: Neděle 5.5.2019 mistrovský zápas doma proti TJ Sokol Kněždub, výsledek 3:4

Sestava: Žák Adam, Gajda Jonáš, Lípa Tomáš, Čech Zdeněk, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Běloch Pavel, Vávra Zbyněk, Hadač Štěpán, Polách Petr, Varsamis Jan, Píža Martin, Černoch Jakub

Chyběli: Zajíček Lukáš, Rybár Tomáš, Můčka Jiří, Kubík Patrik, Nesval Jiří, Soukup Miroslav, Mašina Jiří

Hodnocení:
zápas pro nás začal, jak přes kopírák s Kozojídkami, v 11. minutě prohráváme 0:2, opět hrozný start do zápasu!. Od 15. minuty hru srovnáváme a jsme nebezpečnější, bohužel ze 4. tutových šancí se nám podaří Tomem Lipou dát jen 1 branku a poločasový stav je 1:2. Do druhého poločasu jdeme s cílem otočit výsledek, ale dopouštíme se dvou hrubých chyb a zkušené mužstvo Kněždubu, je nemilosrdně trestá, takže v 72. minutě je stav 1:4 a zdá se být hotovo, kluci se ještě vyburcují a dvěma slepenými góly v 81. a 86. minutě snížíme na 3:4, ale na víc není čas.Je na zamyšlení, proč se nám neustále opakují špatné vstupy do zápasů, i když se na toto zaměřujeme. Na druhou stranu zase klukům musíme poděkovat, za vůli porvat se o dobrý výsledek, i když se zdá být dávno rozhodnuto.

Trenéři: Pavel Daněk, Petr Orel