^Nahoru

Mladší přípravka: Neděle 28.4.2019  mistrovský zápas doma proti Velké nad Veličkou

Mladší přípravka:

TJ Jiskra Strážnice – Velká nad Veličkou , výsledek 21:11, branky: Daněk Michael 11x, Karas Jiří 3x, Kříž Matěj 2x, Jamný David 1x, Kadubec Jonáš 1x, Rozman Michal 1x, Janík Erik 1x, Valachovič Marek 1x

Sestava: Kříž Matěj, Rozman Michal, Karas Jiří, Kadubec Jonáš, Jamný David, Janík Erik, Valachovič Marek, Daněk Michael

Hodnocení:
…V nedělním zápase jsme doma přivítali hráče z Velké nad Veličkou. Hráči plnili úkoly až na výjimky vzorně a i po upravení sestavy vyhráli 21:11. Snad jsme se naladili zpět na vítěznou vlnu…

Trenéři: Jurnikl Marek, Kadubec Marek

Mladší a starší žáci: Středa 24.4.2019  dohrávka zápasu doma proti Vracov/Vlkoš

Starší žáci:

TJ Jiskra Strážnice – Vracov/Vlkoš, výsledek 2:13, branky: Teraz Milan 2x

Sestava: Ngo Xuan Tuan Anm, Hlaváček Filip, Dubec Vojtěch, Komoň Adam, Kočvara František, Pukl Ondřej, Teraz Milan, Belšík Štěpán, Staša Tadeáš, Potrusil Lukáš, Janeček Radim

Hodnoceni:
… přijel k nám vedoucí celek naší soutěže, který jednoznačně patří do krajských soutěží, přestože je výsledek jednoznačný, musím všechny kluky pochválit… v přípravě před mistrovskými zápasy, jsme sehráli PÚ s podobným výsledkem 0:12, ale rozdíl byl obrovský, protože teď jsme si vypracovali určitě na 8 brankových šancí, které jsme neproměnili. Hra v poli byla vcelku vyrovnaná.  Ano je těžké konkurovat soupeřovi, který má v sestavě 9 kluků roč. 04, ale pro naše mladší kluky jsou to cenné zkušenosti, které se nám vrátí.

Mladší žáci:

TJ Jiskra Strážnice – Vracov/Vlkoš, výsledek 2:4, branky: Teraz 1x, Mikeska 1x

Sestava: Falešník Pavel, Doležal David, Kočvara František, Mikeska Samuel, Možnar Martin, Nedorostek David, Pavka Lukáš, Veselský Jiří, Veselský Matěj,

Hodnocení:
….Tady musím říct, soupeř opět vynikající, nicméně po výkonu jaký předvedli kluci v Žarošicích, dnes to bylo o poznání horší, určitě musíme kluky pochválit za nasazení a touhu se rvát až do konce o dobrý výsledek, ale chtělo to přidat ještě víc fotbalovosti, abychom soupeře mohli porazit.

Trenéři: Mašina Jiří, Hajduch Slavomír

Mladší a starší žáci: Sobota 27.4 2019 domácí zápas proti Žeravice/Ježov

TJ Jiskra Strážnice – Žeravice/Ježov  výsledek 12:0, branky: Teraz Milan 4x, Komoň Adam 5x, Hudeček Štěpán 2x, Potrusil Lukáš 1x,

Sestava: Ngo Xuan Tuan Anm, Hlaváček Filip, Dubec Vojtěch, Komoň Adam, Kočvara František, Teraz Milan, Belšík Štěpán, Staša Tadeáš, Potrusil Lukáš, Janeček Radim, Čajka Josef,

Hodnoceni:
… přijel k nám pro změnu soupeř, který je na posledním místě naší soutěže, kluci si zahráli „pohodový“ fotbal a nastříleli pěkné branky. Víc netřeba hodnotit.

TJ Jiskra Strážnice – Žeravice/Ježov  výsledek 10:0, branky: Mikeska 3x, Malata 2x, Doležal 1x, Kočvara 1x, Možnar 1x, Čajka 1x, Valachovič 1x

Sestava: Jurnikl Zdeněk, Doležal David, Kočvara František, Mikeska Samuel, Možnar Martin, Nedorostek David, Pavka Lukáš, Čajka Josef, Malata Michael, Valachovič Matěj, Sadílek Jindřich, Mlýnek Alexandr

Hodnocení:
…. Platí stejné jak u starších žáků, kluci si zahráli dobrý fotbal, vstřelili krásné branky, moc se mi líbili kluci ze starší přípravky… všichni jsou hodně fotbalový, byla radost se na ně dívat.

Trenéři: Mašina Jiří , Hajduch Slavomír

Dorost: Neděle 28.4.2019 mistrovský zápas na půdě FK Hovorany, výsledek 0:0

Sestava: Tokoš Zdeněk, Marek Michal, Rybar Milan, Vojtíšek David, Marek Bronislav, Můčka Martin, Mrkva Jakub, Stanislav Jakub, Zelinka Martin, Janeček Josef, Hudeček Štěpán, Potrusil Lukáš, Teraz Milan

Hodnocení:
…. Kluci, odjeli k zápasu do Hovoran konečně se dvěma náhradníky do pole, odehráli vyrovnaný zápas s domácímmužstvem. Prvních 15 minut, se sice hledali, ale pak předvedli dobrý fotbal, akorát se jim nepodařilo vstřelit branku.….Všechny kluky musíme pochválit.

Trenéři: Zeman Robert, Urbančík Václav

„A“ Mužstvo: Neděle 28.4.2019  mistrovský zápas na půdě SK Vacenovice, výsledek 1:3

Sestava: Žák Adam, Gajda Jonáš, Lípa Tomáš, Čech Zdeněk, Paška Karel, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Běloch Pavel, Vávra Zbyněk, Hadač Štěpán, Polách Petr, Varsamis Jan, Mašina Jiří, Helísek Petr

Chyběli:  Zajíček Lukáš, Rybár Tomáš, Můčka Jiří, Kubík Patrik, Nesval Jiří, Černoch Jakub, Píža Martin, Soukup Miroslav

Hodnocení:
… zápas nám vyšel jak herně, tak i výsledkově, již ve druhé minutě jdeme do vedení z PK na 1:0, ve 12 minutě po rychléakci vedeme již 2:0, tady musíme ale říct, že nás domácí dostali pod velký tlak pomocí standartních situací, které výborně zahrávají, i se štěstím jsme je přečkali a podržel nás brankař Žák. Ve druhém poločase, jsme již moc domácí do šancí nepouštěli, podařilo se jim snížit na 1:2 až v 70 minutě z PK. Naše odpověď přišla okamžitě, kdy v 72 minutě se rychle zorientoval před brankou soupeře Lukáš Mička a tím vzal definitivně domácím šanci na zvrat v zápase. Kluci předvedli nejlepší výkon jara, bohužel až na ty neproměněné šance, utkání mohlo být rozhodnuto dříve.

Trenéři: Pavel Daněk, Petr Orel