^Nahoru

„Mini“ přípravka: Neděle 14.4.2019 turnaj v Hodoníně

Hodnocení:
….V neděli 14.4.2019, naši „Benjamínci“ odehráli další turnaj tentokrát v Hodoníně. Soupeřem nám byli MiRaVa, Dubňany, Břeclav, FK Hodonín A a FK Hodonín B takže opět pět kvalitních zápasů. Kluci se snažili, bojovali, stříleli
branky a bylo vidět, že je fotbal baví. Výsledky opět neuvádíme, nejsou pro tuto kategorii důležité.....Klukům děkujeme za snahu a bojovnost

Trenéři: Jurnikl Marek, Kadubec Marek

Mladší a starší přípravka: Neděle 14.4.2019  mistrovské zápasy doma s SK Vacenovice

Mladší přípravka:

TJ Jiskra Strážnice – SK Vacenovice, výsledek 10:1, branky: Gajda Lukáš 3x, Dvořák Richard 3x, Jamný David 1x,
Karas Jiří 1x, Kříž Matěj 1x, Rozman Michal 1x

Sestava: Gajda Lukáš, Rozman Michal, Kříž Matěj, Karas Jiří, Kadubec Jonáš, Jamný David, Janík Erik, Motyčka Filip,Valachovič Marek, Dvořák Richard

Hodnocení:
....V neděli se naši kluci za nepříznivého počasí utkali na domácím hřišti s SK Vacenovicemi.V pozměněné sestavě sehráči od začátku snažili a plnili si svoje úkoly. Po 3tí čtvrtíně kdy jsme vedli 10:1 byl zápas po dohodě s hostujícím trenérem předčasně ukončen pro silný déšť. Už teď se těšíme na další zápas a doufáme,že forma vydrží.

Starší přípravka:

TJ Jiskra Strážnice – SK Vacenovice, výsledek 2:12, branky: Malata Michael 1x, Nádeníček Ondřej 1x

Sestava: Okénka Dalibor, Nedorostek David, Stanislav Martin, Valachovič Matěj, Búřil Petr, Daněk Michael,Svoboda Richard, Sadílek Jindřich, Malata Michael, Helísek Adam, Nádeníček Ondřej

Hodnocení:
....V neděli jsme odehráli druhé mistrovské utkání s týmem Vacenovic s výsledkem 2:12. Jak jsme předpokládali čekalnás velmi silný soupeř, který nás přehrál silově i fotbalově. Bohužel jsme do zápasu nastupovali se 4 hráči, kteří v minulémtýdnu neodtrénovali ani jeden trénink a nemůžeme očekávat, že budeme bez treninku rovnoceným soupeřem favoritůmsoutěže.Výkonem byla nejlepší prostřední třetina s výsledkem 3:2. Výsledek není zklamáním, ale po pravdě si myslíme,že máme na víc.Věřím, že lepším počasím se nám zvýší účast na tréninku a i forma týmu se bude zlepšovat.

Trenéři: Nádeníček Roman, Sedlák Radim

Mladší a starší žáci: Sobota 13.4.2019 mistrovské zápasy doma s Vracov/Vlkoš – odloženo z důvodu špatného
počasí na středu 24.8.2019.

Dorost: Neděle 14.4.2019 mistrovský zápas na půdě St. Poddvorov, výsledek 10:1

Sestava: Tokoš Zdeněk, Marek Michal, Rybar Milan, Marek Bronislav, Můčka Martin, Mrkva Jakub, Stanislav Jakub, Zelinka Martin, Janeček Josef

Chyběli: Vojtíšek David, Tomeček Eduard, Knirsch Vojtěch - zraněný, Švadlenka Marek -trest

Hodnocení:
…. Jen devět „statečných“ jak jinak to napsat, odjelo na těžký zápas do Starého Poddvorova. Před kluky musím smeknout,jak jsem psal, jaro pro ně bude „očistec“, to že prohráli 10:1, nebudu hodnotit, ale i v devíti v poli, předváděli pěkné a hlavně fotbalové akce. Je strašně důležité vydržet do léta! Bohužel doplnění ze starších žáků neproběhlo, přestože byli nominováni tři starší žáci!

Trenéři: Zeman Robert, Urbančík Václav

„A“ Mužstvo: Neděle 14.4.2019  mistrovský zápas na půdě  FK Moravská Nová Ves, výsledek 2:2

Sestava: Žák Adam, Gajda Jonáš, Lípa Tomáš, Čech Zdeněk, Paška Karel, Soukup Miroslav, Harašta Pavel, Chlud Patrik, Běloch Pavel, Vávra Zbyněk, Mašina Jiří, Píža Martin, Hadač Štěpán, Polách Petr

Chyběli: Varsamis Jan, Zajíček Lukáš, Rybár Tomáš, Můčka Jiří, Kubík Patrik, Nesval Jiří, Černoch Jakub

Hodnocení:
… ani třetí jarní zápas se nám nepodařilo zvládnout, přesto že jsme hráli na půdě posledního celku tabulky. Začátek zápasu nám vyšel parádně, kdy prvních 15 minut, jsme na hřišti jasně dominovali, vypracovali si tři gólové šance a až poslední se ujala. Bohužel od stavu 1:0 pro nás, jsme nepochopitelně přestali hrát fotbal a začali jsme stejně jako domácí jen nakopávat balony, bohužel my nejsme soubojové mužstvo, domácí byli agresivnější, někdy až za hranou, a tímto stylem hry nás domácí dostávali do „úzkých“, toto jsme ustáli do poločasové pauzy. Do druhého poločasu, jsme šli s tím, že se chceme vrátit ke kombinační hře, bohužel obraz hry se příliš nezměnil. Přesto jsme si do 60 minuty vypracovali snad 6 tutových šancí, aledomácí skvělými zákroky podržel brankář, a další trestuhodně zahodíme.  Jak už to bývá, domácí nás dvakrát potrestali v krátkém sledu,po jednoduchých nákopech. Za stavu 2:1, nás domácí mohli potrestat dalším golem, ale i nás podržel brankář. V 85 minutě jsme srovnali z PK a posledních minutách utkání máme další 3 gólovky… bohužel.

Trenéři: Pavel Daněk, Petr Orel