Příští zápas A-týmu
TJ Jiskra StrážniceVSSK Uhřice
22 Zář 2019 - 15:30Zelničky, Hroznová Lhota

Novinky

V 7.kole Krajského přeboru dorostu přijel tým Starý Lískovec/Bohunice

V nedělním 7.kole Krajského přeboru prohráli starší dorostenci po boji 1:2,mladší svého soupeře porazili jednoznačně 8:0. Veselí/Strážnice – Starý Lískovec/Bohunice 8:0 (5:0), branky: Nekarda Erik 3x, Stanislav Jakub 2x, Burša Dominik, Kuchař Ondřej, Kosíř Jakub Sestava: Dančík Ivo, Soviš David, Šebesta Tomáš, Burša Dominik, Marek Bronislav, Kosíř Jakub, Nekarda Erik,...
Přečíst celý článek

V krajském přeboru starší žáci prohráli a mladší remizovali s Ivančicema

V sobotu přijel k dalšímu zápasu v rámci Krajského přeboru žáků soupeř z Ivančic. Mladší žáci uhráli remízu 0:0, starší na svého soupeře nestačili a utrpěli debakl 1:8. Veselí/Strážnice – Ivančice 0:0 (0:0) Sestava: Vlček Adam, Hálka Tomáš, Hálka Mikuláš, Trýska Šimon, Dobešek Martin, Janoška Štěpán, Cícha Václav, Kovařík Ondřej,...
Přečíst celý článek

Mladší žáci v Okresním přeboru prohráli, starší vyhráli

V pátem kole Okresního přeboru nestačili mladší žáci na Hodonín a prohráli vysoko 1:9. Starší žáci dokázali porazit Těmice/žeravice 4:0 Veselí/Strážnice – FK Hodonín C 1:9 (0:6), branky: Zemánek Tomáš Sestava: Hanák Filip, Dvořan Daniel, Chromeček Matěj, Josefík Lukáš, Kostelanský Petr, Stránský Martin, Zemánek Tomáš, Kostelanský Matouš, Zásměta Petr, Mlýnek...
Přečíst celý článek
1 2 3 9

Ligová tabulka

Team WD LPTS
1 SK Kozojídky 5 1 0 16
2 Jiskra Strážnice 5 0 1 15
3 FK Valtice 4 1 1 13
4 SK Újezd u Brna 4 1 1 13
5 TJ Baník Šardice 4 0 2 12
6 TJ Velké Bílovice 3 1 2 10
7 Sokol Tvrdonice 2 3 1 9
8 SK Vacenovice 2 2 2 8
Celková tabulka

ANKETA:

Jak se umístí Jiskra v sezóně 2019/20

  • Skončí na 2.-6. místě (58%, 7 Hlasy)
  • Bude bojovat o 7.-11. místo (17%, 2 Hlasy)
  • Vyhraje (8%, 1 Hlasy)
  • Těsně se zachrání (8%, 1 Hlasy)
  • Sestoupí (8%, 1 Hlasy)

Počet hlasujících: 12

Nahrávání ... Nahrávání ...

Rozlosování & Výsledky

TJ Sokol TvrdoniceVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra StrážniceVSTJ Sokol Kněždub
TJ Velké BíloviceVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra StrážniceVSSK Vacenovice
SK Újezd u BrnaVSTJ Jiskra Strážnice
SK KozojídkyVSTJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra StrážniceVSSK Uhřice
FK Blatnice 1 VS 2 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 4 VS 2 TJ Baník Šardice
FC Kyjov 1919 3 VS 4 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 4 VS 1 TJ Kovo Ždánice
FK Valtice 1 VS 0 TJ Jiskra Strážnice
TJ Jiskra Strážnice 3 VS 1 Charvátská N. Ves
Celé rozlosování

Doporučené video

Memoriál F. Tománka 2019 (TVS Strážnice)

Děkujeme sponzorům: