Poklidná výhra nad Bzencem

V neděli hrála starší přípravka další zápas kdy na hřišti v Radějově přivítala soupeře z Bzence. Od začátku měli kluci utkání pod kontrolou a v klidu svého soupeře přehráli celkem jednoznačně 16:3.

TJ Jiskra Strážnice – Bzenec 16:3 (11:2), branky: Malata Michael 4x, Dvořák Richard 2x, Daněk Michael 2x, Valachovič Matěj 2x, Karas Jiří 2x, Nádeníček Ondřej 2x, Sedlák Jakub, Tabery Samuel

Sestava: Šimkó Ondřej, Nedorostek David, Karas Jiří, Valachovič Matěj, Daněk Michael, Adamec Daniel, Tabery Samuel, Sedlák Jakub, Malata Michael, Dvořák Richard, Nádeníček Ondřej

Hodnocení: V neděli pokračovala starší přípravka v prezentaci Jiskry Strážnice v okolních obcích, kdy sehrála mistrovský zápas, tentokrát v Radějově se soupeřem ze Bzence. V zápase byl náš tým ve všech čtvrtinách jasně lepším mužstevem a postupně navyškoval náskok až na konečný výsledek 16:3. Nejslabší výkon jsme podali ve druhé čtvrtině, kdy jsme zase trošku podlehli dojmu, že můžeme polevit z koncentrace a čutat, jako na plácku za domem. Po pár ostřejších slovech se ale kluci srovnali a nepřipustili žádné drama. V posledních dvou čtvrtinách předváděli kluci krásný fotbal a potěšili sebe i diváky. Stále musíme pracovat na proměňování šancí (zase jsme jich ještě aspoň 10 neproměnili) a mrzí nás dvě zbytečné chyby v obraně. Klukům gratulujeme a těšíme se na další zápasy.

Tréneři: Nádeníček Roman, Sedlák Radim